top of page

US Sertifika Programları

Skyscrappers

Yurtdışında seçkin üniversitelerde eğitim almak istiyorsunuz ama zamanınız ve bütçeniz kısıtlı mı?

HARVARD, UCLA, BERKELEY, UCSD gibi seçkin üniversitelerin sunduğu İşletme, Pazarlama, fotoğrafçılık, film yapımı, Finans, Muhasebe, Turizm ve Otelcilik Yönetimi, Proje Yönetimi ve İnsan Kaynakları gibi popüler alanlardaki sertifika programlarından biri sizin için uygun seçenek olabilir.

Bunlar teorik bilginin yanında pratik bilgiyi de içeren, test skorlarınızı sorgulamayan, esnek başlangıç tarihleri sunan uluslararası diploma ve sertifika programlarıdır. Ayrıca bu programlar zengin içeriğiyle master programlarına alternatif olarak kabul edilir.

 

Sertifika programlarının süreleri üç ay ve onsekiz ay arasında değişir. Dokuz ayın üstündeki bir programdan aldığınız sertifika sayesinde Amerika’da bir yıl resmi calışma hakkı kazanarak en seçkin şirketlerinde bir yıllık iş tecrübesi/staj imkanı yakalarsınız.

Sertifika programlarında ön koşul genellikle 4 yıllık bir üniversiteden mezun olmak ve upper-intermediate seviyesindeki İngilizcedir.

 


 

 

 

VİZYONUNUZU GELİŞTİRİN

Uluslararası çalışma, araştırma veya pratik deneyimler için fırsatlar sunan uluslararası eğitim deneyimlerini kolaylaştırıyoruz. Bu zenginleştirici deneyimler eleştirel düşünceyi, entelektüel ve sosyal gelişimi, mesleki başarı için bilgi, deneyimleri ve sorumlu küresel vatandaşlığı teşvik eder.

HİZMET KAPSAMI

+90 (533) 415 7938

Bu kadar basit! Siz nerede eğitim almak istediğinizi seçin, gerisini biz halledelim; öğrenci başvurunuzda, VISA başvurunuzda size destek olalım, konaklama konusunda yönlendirme ve yardım sağlayalım ve seçtiğiniz yere ulaştığınızda kaydınızı destekleyelim.

bottom of page